ÖVRIGT / Diverse / Termoskanna 11104136
*
nr 1110 4136
Termoskanna
TV-kanna, Termoverken Jönköping, 1950-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:57:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/5 08:52:22
1
100 kr
20/5 17:11:54
2
250 kr
21/5 22:44:09
3
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: termoskanna termoverken jönköping tv-kanna
-
8381 Afrikana
Diverse, ca 10-46 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:17
-
7114 Ask
med lock, Lack med pärlemo. Längd: 35 cm, djup: 26..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:13
-
8098 Blyerts
Signerad, porträtt, yttermått inklusive ram: 29x22cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:57
-
8155 Dekorelement
2 st, Asiatiska, nutida, trä, 92x92 ca
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:47
-
8197 Fotogenlampor
2 st. Höjd: 19-31 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:30
-
8043 Koffert
White star line. Längd: 93cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:32
*
Termoskanna
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 4136
Termoskanna
TV-kanna, Termoverken Jönköping, 1950-tal
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/5 08:52:22 | 1 | 100 kr |
20/5 17:11:54 | 2 | 250 kr |
21/5 22:44:09 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: termoskanna termoverken jönköping tv-kanna
-
8381 Afrikana
Diverse, ca 10-46 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:17 -
7114 Ask
med lock, Lack med pärlemo. Längd: 35 cm, djup: 26..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:13 -
8098 Blyerts
Signerad, porträtt, yttermått inklusive ram: 29x22cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:57
-
8155 Dekorelement
2 st, Asiatiska, nutida, trä, 92x92 ca
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:47 -
8197 Fotogenlampor
2 st. Höjd: 19-31 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:30 -
8043 Koffert
White star line. Längd: 93cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:32